De toekomst van de blues komt naar Drachten! Aanstormend talent Sean 'Mack' McDonald mengt moeiteloos blues, gospel, jazz en nog veel meer tot een meeslepende, meesterlijk uitgevoerde show. McDonald is een ware virtuoos op de gitaar en heeft een stem die je nog lang bijblijft. Mis de kans niet om deze toekomstige legende in Iduna te zien! De muzikale omlijsting wordt gedaan door DJ Jankobus.
Je zou het niet zeggen, maar Sean 'Mack' McDonald is nog maar 23 jaar oud. Toch speelt hij de sterren van de hemel alsof hij al tientallen jaren ervaring heeft. Zijn veelzijdige repertoire schiet van ingetogen blues naar uitbundige rock ‘n roll en hij is zelfs niet vies van een beetje R&B en jazz. Van alle markten thuis dus!
Muziek is hem met de paplepel ingegoten en zo is de gitarist al meer dan tien jaar aan zijn muzikale carrière aan het timmeren. Zijn opmars werd al eerder opgemerkt door het Lucerne Blues Festival in Zwitserland en de bekende Rhythm & Blues Cruise in de Verenigde Staten. Niet de minste namen, dus grote kans dat zijn show in Iduna één van zijn laatsten in intieme setting is. Grijp je kans om dit blues wonderkind te zien in Iduna!
Tim Birkenholz is een bluesrock gitarist, zanger en producer die afgelopen jaren naam en ervaring in de Nederlandse muziekwereld heeft opgedaan met Byrchwood, Electric Hollers, Ralph de Jongh, Ruben Hoeke, Bluesworld Collective en solo optredens. Met Electric Hollers bracht hij samen 3 platen uit, stond in de finale van de Dutch Blues Challenge en heeft in voorprogramma’s van onder andere Ten Years After, King of The World en Ruben Hoeke gestaan. Met Ralph de Jongh heeft hij op verschillende albums meegespeeld en heeft hij onder andere met hem op Zwarte Cross en in Paradiso Amsterdam gestaan. Een grote aanrader voor gitaarliefhebbers!